fbpx

Poznaj standard, który
wyróżnia nas w branży
Unima Care

Unima Care – jesteśmy z Tobą przez długi czas!

Naszym standardem jest niezawodność – dlatego w zakresie obsługi Klienta stawiamy poprzeczkę coraz wyżej.

Standard Unima Care oznacza naszą troskę o dobro naszych Klientów. Od pierwszej chwili współpracy pracujemy na Twoją korzyść – kompleksowa oferta zapewnia Ci bezpieczeństwo, komfort i pewność, że na Twojej drodze do posiadania własnej elektrowni słonecznej towarzyszą Ci eksperci. Nasze usługi zostały zestandaryzowane w ścieżkę, która jest maksymalnie bezpieczna i komfortowa dla naszych Klientów – od wsparcia Indywidualnego Doradcy Energetycznego, poprzez profesjonalną procedurę montażu, aż po opiekę Indywidualnego Konsultanta, na którą składa się weryfikacja poprawnego działania instalacji i optymalizacja oszczędności oraz kompleksowa opieka posprzedażowa.

Obszar roboczy 2 kopia 2
 1. Możesz na nas liczyć
  Od początku mamy na uwadze Twoje potrzeby i wymagania. Od pierwszych chwil dokładamy wszelkich starań, aby instalacja fotowoltaiczna maksymalnie zaspokajała zapotrzebowanie energetyczne Twojego domu, firmy czy gospodarstwa. Tak, abyś od pierwszego uruchomienia instalacji cieszył się możliwie największymi oszczędnościami. Pierwszy krok to kontakt z Doradcą Energetycznym Unima Energia, który będzie służył Ci wiedzą i doradztwem, pozna Twoje zapotrzebowanie energetyczne oraz przygotuje analizę, projekt, indywidualną ofertę oraz umowę.
 2. Unima Care – kompleksowa opieka
  Zajmiemy się wszystkimi formalnościami, abyś skorzystał z możliwie najlepszych warunków finansowania Twojej instalacji, miał możliwość skorzystania z wszystkich dostępnych ulg i dotacji oraz cieszył się komfortem, jaki daje profesjonalne wsparcie.  Przez ten etap również przeprowadzi Cię Indywidualny Doradca Energetyczny – wygodnie i komfortowo za pośrednictwem naszej infolinii.
 1. Montaż instalacji i przyłączenie licznika dwukierunkowego – towarzyszymy Ci na każdym kroku!
  Ustalimy z Tobą dogodny termin, dostarczymy kompletny zestaw, a nasz certyfikowany instalator fachowo zamontuje i uruchomi instalację. Wtedy zostajesz objęty opieką Indywidualnego Konsultanta Centrum Obsługi Klienta, którego pierwszym krokiem będzie złożenie za Ciebie wniosku do Operatora Systemu Dystrybucji o przyłączenie licznika dwukierunkowego.  O fakcie złożenia wniosku i uruchomieniu procedur Twój Indywidualny Konsultant powiadomi Cię telefonicznie – tak, abyś ze spokojną głową mógł oczekiwać wyłącznie na przyłączenie licznika. Po 30 dniach nastąpi ponowny kontakt – Twój Indywidualny Konsultant upewni się, że jesteś już w posiadaniu licznika dwukierunkowego i pomoże Ci w sprawdzeniu, czy odpowiednio działa.
 2. Czas na uzyskanie dofinansowania i dotacji!
  Masz już licznik dwukierunkowy, a Twoja instalacja działa sprawnie – pozostało nam czekać na pierwszą fakturę za prąd! W międzyczasie, Twój Indywidualny Konsultant pomoże Ci w uzyskaniu dofinansowania oraz dotacji. Tak jak obiecywaliśmy – nie musisz martwić się zawiłymi procedurami, kompletowaniem dokumentów i formalnościami – sprawimy, że łatwo przejdziesz przez ten krok i szybko uzyskasz środki oraz informacje o należnej Ci uldze podatkowej.
 1. Pierwsza FV za prąd – trzymamy rękę na pulsie!
  Kolejny ważny moment nastąpi, gdy otrzymasz pierwszą FV za prąd, po uruchomieniu Twojej instalacji fotowoltaicznej. Tutaj też nie musisz się niczym martwić! Dokładnie przeanalizujemy i zweryfikujemy każdy element faktury, pod kątem zarówno poprawnego działania instalacji, jak i osiągania optymalnych oszczędności. Doradzimy Ci również, co możesz zrobić, aby zoptymalizować koszty dystrybucji energii.
 2. Twoja instalacja będzie służyła długie lata – a my będziemy z Tobą cały czas.
  Nasza współpraca się nie kończy – wciąż otaczamy Cię kompleksową opieką posprzedażową i gwarancją. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, co do działania Twojej instalacji, zawsze możesz skontaktować się z naszym Centrum Obsługi Klienta, a Twój indywidualny Doradca odpowie i efektywnie zareaguje na wszystkie wątpliwości, a w razie problemów szybko wdroży działania naszego zespołu serwisowego, by Ci pomóc.
 3. Unima Care – dbamy o najwyższą jakość, wierzymy w pozytywną energię!
  Ciągle podnosimy jakość naszych usług i uruchamiamy nowe działy, które mają czuwać nad wyznaczonymi przez nas standardami. Tak, aby fotowoltaika była rozwiązaniem przyszłości, a nasi Klienci moment decyzji o inwestycji w energię słoneczną i współpracę z nami wspominali wyłącznie z uśmiechem.

Czy wiesz, że…

 • OZE dla przedsiębiorcy to strzał w dziesiątkę – dzięki nim ma możliwość częściowego uniezależnienia się od dostawców prądu i dyktowanych przez nich cen.
 • Teraz dzięki nowelizacji ustawy o OZE, firmy będą mogły prowadzić własne mikroinstalacje i mogą rozliczyć wprowadzone do sieci nadwyżki nieskonsumowanej energii w systemie opustów.

 

Dowiedz się więcej od swojego Doradcy Unima Energia:
+48 792 301 302

Odpowiemy na wszystkie pytania i dobierzemy idealną instalację do Twoich potrzeb!

Nowości z naszego bloga

Najnowsze informacje z branży:

Mój Prąd 3.0. Trzecia szansa na tańszą fotowoltaikę domową

OPŁATA MOCOWA. MOCNE ZMIANY KOSZTÓW ENERGII DLA FIRM

Fotorelacja z Gali sponsorowanej przez Unima Energia – Opolscy Wojownicy