OCHSNER Pompy ciepła

Sensowne wykorzystanie energii

Potrzebujesz taniego w eksploatacji źródła ciepła na lata? Pompy ciepła to nowoczesne i bezobsługowe urządzenia, które ekologicznie ogrzeją lub ochłodzą Twoją firmę.

Austriacki producent OCHSNER to jeden z pierwszych producentów pomp ciepła na świecie. Nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat rozwija tą technologię, kreując i wyznaczając branżowe trendy i rozwiązania.

Oferujemy kompleksową ofertę produktów od 2 do 2500 kW do źródeł ciepła: powietrze, ziemia lub woda.

Czym są pompy ciepła?

Ekonomiczne i ekologiczne źródło komfortu

Pompa ciepła to doskonała technologia dla firmy, która pozwala zimą ogrzać wnętrze, a latem zapewnia komfortową klimatyzację. Jest to urządzenie tańsze w eksploatacji niż kotły na paliwo stałe i gazowe.

Pompy ciepła są również bezpieczniejsze i nie emitują tlenku węgla. Dodatkowo wymagają mniej zabiegów konserwacyjnych i mają długą żywotność sięgającą 20-25 lat. Dużą zaletą pomp ciepła jest także fakt, że są ekologiczne. Pompy ciepła OCHSNER z 1 kW energii niezbędnej do zasilenia pompy urządzenie produkuje nawet 3-4 kWh, a ich wydajność osiąga poziomy do 300-400% - także zimą.

Przewaga technologiczna

urządzenia grzewcze dla wymagających

Firma OCHSNER udowadnia swoją przewagę technologiczną i jakościową na rynku pomp ciepła licznymi właściwościami technicznymi i funkcjami swoich rozwiązań. Zaliczają się do nich

 • najbezpieczniejsza w eksploatacji i najcichsza pompa ciepła split powietrze-woda wyróżniająca się najwyższą efektywnością
 • pompy ciepła typu solanka-woda i woda-woda z temperaturą zasilania do 65°C
 • pompy ciepła woda-woda opcjonalnie z płaszczowo-rurowymi wymiennikami ciepła pełniącymi funkcję parownika
 • autoadaptacyjna (samoucząca się) krzywa grzewcza we wszystkich modelach
 • sprężarka spiralna Prime Quality
 • pompy ciepła dużej mocy z temperaturą zasilania do 82°C, wysokotemperaturowe pompy ciepła z temperaturą zasilania do 130°C

Dlaczego warto zainstalować pompę ciepła?

best-price

Niskie koszty eksploatacji

Koszty ogrzewania mogą spaść nawet czterokrotnie.
secure-shield1

Bezpieczne użytkowanie

Pompy ciepła są bardzo bezpiecznym rozwiązaniem.
calendar

Komfort przez cały rok

Zapewnia komfort termiczny nawet w największe upały.
sound-wave

Cicha praca

Inwerterowe sprężarki w jednostkach zewnętrznych.
air-conditioning

Wysoka elastyczność

Pompa ciepła dostosowuje moc grzewczą.
relax1

Komfort użytkownika

Urządzenie automatycznie utrzymuje komfort cieplny.
park2

Ograniczenie emisji CO2

Idealna alternatywa dla kotłów gazowych, węglowych czy peletowych.
energy-class

Wysoka energooszczędność

Wysoka efektywność pompy ciepła dzięki wydajnej energetycznie sprężarce inwerterowej.

Napisz do nas! Wybierzemy rozwiązanie idealne dla Ciebie i Twojej firmy!

Wiemy że decyzja o zakupie nie jest łatwa. Zaufaj profesjonalistom!

 

Zrób pierwszy krok!
Skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 48 godzin w celu przygotowania oferty na:
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Imię i nazwisko
Podaj imię i nazwisko
Podaj imię i nazwisko
Twój numer telefonu
Invalid phonenumber!
Invalid phonenumber!
Województwo/Miasto
Podaj województwo/miasto
Podaj województwo/miasto
Podaj adres e-mail
Podaj adres e-mail
Podaj adres e-mail
Temat wiadomości
Podaj temat wiadomości
Podaj temat wiadomości
Zadaj nam jakieś pytania ...
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Zapoznaj się
dodatkowe informacja o ochronie danych osobowych

Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania podstawowych danych osobowych w postaci Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego – są to dane, które pozwolą nam odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoje pytanie.

Warto wiedzieć, że:
 • Administratorem podanych danych osobowych stanie się ECB Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, przy ul. Ozimskiej 48.
 • Możesz się z nami skontaktować dzwoniąc na podany na stronie numer telefonu.
 • W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych – wystarczy, że nas o tym poinformujesz.
 • Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko do momentu zrealizowania celu –złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie.
 • Dbamy o Twoje dane osobowe, informujemy iż mogą one zostać przekazane podmiotom z którymi zawarliśmy umowy powierzenia przetwarzania. Dane mogą być przekazane jedynie w celu realizacji usługi o którą Państwo występują.
 • Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, możesz skorzystać z prawa do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Musisz wyrazić zgodę.
Musisz wyrazić zgodę.

Czytaj więcej

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ECB Polska Sp. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez ECB Polska Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.). Udzielona zgoda może być cofnięta w każdym momencie – wystarczy że się skontaktujesz z bok@unimaenergia.pl

To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Musisz wyrazić zgodę.
Musisz wyrazić zgodę.

Czytaj więcej

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ECB Polska Sp. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych w celach marketingowych podmiotów współpracujących z ECB Polska Sp. z o.o. przez czas i w zakresie współpracy z ECB Polska Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.). Udzielona zgoda może być cofnięta w każdym momencie – wystarczy że się skontaktujesz z bok@unimaenergia.pl

To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!

Sprawdź co możemy
dla Ciebie zrobić

heat-pump

Pompy ciepła

solar-panel

Fotowoltaika

charging-station1

Elektromobilność

battery-unima

Magazyny energii

Pompy ciepła dla Przemysłu

Urządzenia grzewcze firmy OCHSNER dla wymagających

 • wysoka wydajność grzewcza
 • większa niezależność od zmian cen
 • wygoda użytkowania, niskie koszty eksploatacyjne

Sprawdź ofertę

Pompy ciepła dla domu

Pompy ciepła, które uczynią Twój dom komfortowym

 • idealne dla dla nowych, jak i starszych domów
 • nieinwazyjny montaż bez odwiertów i przekopów
 • aktywne chłodzenie budynku w lecie

Sprawdź ofertę

Unima Energia

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży OZE. Od lat zajmujemy się kompleksowym doradztwem energetycznym. Wprowadzamy na polski rynek innowacyjne systemy fotowoltaiczne, pompy ciepła, banki energii oraz elektro ładowarki, stawiając na najnowocześniejsze rozwiązania i najwyższą jakość. Tworzymy nowy model energii przyszłości, z którego nasi Klienci mogą korzystać już dziś.

Od pierwszej chwili współpracy pracujemy na Twoją korzyść – kompleksowa oferta zapewnia Ci bezpieczeństwokomfort i pewność, że na Twojej drodze do posiadania własnej elektrowni słonecznej towarzyszą Ci eksperci.

To co nas wyróżnia, to indywidulane podejście do każdego klienta i dostosowywanie się do jego indywidualnych potrzeb. Nie posiadamy sztywnego cennika. Każde nowe zlecenie, to przede wszystkim orientacja na oczekiwania zamawiającego, dobór odpowiedniego rozwiązania, urządzeń oraz technologii.
Więcej o nas

Dlaczego my?

Wybierz Zespół Specjalistów o ugruntowanej i sprawdzonej pozycji na rynku. Stawiamy nacisk na partnerskie relacje z naszymi klientami. Każde nowe zlecenie, to szansa na długofalową współpracę, a na takich zależy nam najbardziej.

Przed każdym zleceniem rzetelnie informujemy o przewidywanych kosztach usługi, wycenie materiałów oraz terminie realizacji. Twoje zadowolenie z jakości obsługi oraz profesjonalizmu wykonania - jest dla nas zawsze priorytetem w codziennej pracy.

Skontaktuj się z nami

Pompa Ciepła Ochsner przed montażem - Unima Energia
Przemysłowa Pompa Ciepła Ochsner - Studium przypadku cz.1

Proces montażu przemysłowej pompy ciepła dla jednego z naszych klientów. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie wyzwania niesie ze sobą implementacja tak zaawansowanego rozwiązania w przedsiębiorstwie, ten artykuł jest dla Ciebie!

Dzień Ziemi z Moim Prądem – rusza 5

W marcu tego roku wyczerpały się środki przeznaczone na dofinansowania w czwartej edycji programu Mój Prąd. Od tego czasu z uwagą śledziliśmy doniesienia dotyczące kolejnej, piątej już odsłony. Jakie zmiany…

Program Mój Prąd 5.0 - informacje wstępne

Na najbliższą sobotę, czyli 22 kwietnia 2023 zaplanowano start nowej, piątej już edycji rządowego programu Mój Prąd 5.0. Jakich zmian mogą spodziewać się obecni i przyszli prosumenci? Czy zasady przyznawania…