fbpx

Panele fotowoltaiczne | dla firm Unikatowa technologia, która przenosi wydajność na wyższy poziom. Dowiedz się więcej Zmniejsz koszty swojej firmy poprzez kolejny krok w nowoczesność! Poznaj serię modułów Jinko Tiger Pro, które są kwintesencją najbardziej zaawansowanych technologii dostępnych obecnie na rynku. Ich moc i sprawność wynoszą ponad 21,6%!

Moduły widocznie zmniejszają straty na rezystancji, a także zwiększają moc wyjściową oraz wydajność – również wtedy, gdy promieniowanie słoneczne jest niskie.

Są stworzone z monokrystalicznych ogniw PERC i występują w wersji jedostronnej oraz bifacialnej. Przekonaj się, jak taka zmiana może wpłynąć na Twój biznes!
Panele - Jinko Tiger PRO TR 60M

Slide Panele - Jinko Tiger PRO TR 60M
Multi Bus Bar

Technologia 10 szyn zbiorczych zmniejsza odległość między szynami i siatką elektrod, co pozwala zwiększyć moc.
Technologia Half Cell

Lepsza praca przy częściowym zacienieniu czy zabrudzeniu.
Technologia Tiling Ribbon

Eliminuje przerwę między ogniwami, zwiększając sprawność modułu. Zabezpiecza przed mikropęknięciami.
tiger-p-1

Zalety modułów Tiger Pro

  • technologia Tiling Ribbon eliminuje przerwy między ogniwami
  • technologia Multi Bus Bar zmniejsza straty rezystancyjne
  • 25-letnia gwarancja wydajności liniowej
  • wyższy uzysk w całym cyklu eksploatacyjnym – 0,55% degradacji liniowej
  • bardzo wysoka moc z najniższym LCOE i najwyższym IRR
  • bardzo wysoka sprawność 21,4%
  • większa wytrzyma o mechaniczna – Potwierdzona certyfikatem: obciążenie wiatrem (2400 Pa), obciążenie śniegiem (5400 Pa).

Slide

Jak działa instalacja fotowoltaiczna

Odkryj biznesową energię przyszłości z Unima Energia!

Promieniowanie słoneczne w ogniwach fotowoltaicznych zamieniane jest na prąd zasilający urządzenia w  Twojej firmie.

Każde ogniwo paneli solarnych, które przetwarzają światło słoneczne połączone jest z inteligentnym układem elektronicznym, dzięki czemu masz dostęp do informacji o ilości energii wyprodukowanej przez panele fotowoltaiczne. W każdej chwili możesz sprawdzić w internecie, ile energii produkuje Twoja fotowoltaika.

Jak działa fotowoltaika? Prąd stały z paneli przekazywany jest do falownika, który zamienia go w prąd zmienny znajdujący się w gniazdkach. Dzięki temu masz dostęp do energii dużo tańszej niż z pobliskiego zakładu energetycznego.

Slide

1

Panele słoneczne
Zamieniają energię słoneczną w prąd elektryczny

2

Inwerter
Zamienia prąd stały w prąd zmienny, który płynie w sieci

3

Licznik dwukierunkowy
Mierzy energię wyprodukowaną przez instalację
Skorzystaj z naszej
bazy wiedzy

Zyskuj z Unima Energia!

Decydując się na instalację fotowoltaiczną stawiasz na nowoczesne, ekologiczne rozwiązanie, które czyni Ziemię miejscem nie tylko lepszym dla nas, ale i dla przyszłych pokoleń. Podjąłeś decyzję o inwestycji w fotowoltaikę? Gratulacje – to najlepszy moment, bo lista korzyści jest naprawdę długa, a odchodzenie od konwencjonalnych źródeł energii – nieuniknione.

Slide Oszczędność Wybierz niskie rachunki za prąd.
Koszt inwestycji w instalację fotowoltaiczną zwraca się już po 8 latach. Przestaniesz analizować energooszczędność sprzętu AGD i atrakcyjność taryfy nocnej. Korzystając z naszego kalkulatora fotowoltaicznego oblicz, ile dokładnie oszczędzisz w przypadku Twojej inwestycji.
Slide Gwarancja Wysoka jakość paneli fotowoltaicznych gwarantuje bardzo długi okres użytkowania, nawet do 40 lat.
Unima Energia oferuje instalacje PV najwyższej klasy które łączą wydajność z niezawodnością. Profesjonalny projekt, montaż i dobór mocy instalacji gwarantują najlepsze wykorzystanie energii słonecznej.
Slide Bezpieczeństwo Instalacje fotowoltaiczne są gwarancją niewyczerpanego dostępu do energii elektrycznej.
Europa odchodzi od tradycyjnych źródeł prądu, jakim są paliwa kopalne, które w niedalekiej przyszłości się wyczerpią. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo energetyczne i poznaj korzyści, jakie zapewnia fotowoltaika.
Slide Dotacje i finansowanie Sięgnij po potencjał - wystarczy ubiegać się o dofinansowanie do fotowoltaiki.
Panele solarne są w zasięgu Twoich możliwości bardziej niż kiedykolwiek. Skorzystaj z programów wspierających montaż paneli fotowoltaicznych takich, jak Mój Prąd, Czyste Powietrze czy ulga termomodernizacyjna.
Slide Niezależność Energia fotowoltaiczna zapewni Ci niezależność od zewnętrznych dostawców prądu.
Wyprodukowane nadwyżki możesz wykorzystać w nocy lub w okresach mniejszego pozyskiwania energii. Co więcej, sama instalacja jest niemal bezobsługowa.

Policz ile zyskasz

Uniezależnij się od poprzedniego dostawcy energii elektrycznej i stań się częścią nowego ruchu – z firmą Unima Energia, dostawcą energii przyszłości. Wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do czystej i niedrogiej energii.

Sprawdź, jak opłacalna jest instalacja fotowoltaiczna dla Twojego domu, firmy lub gospodarstwa. Szybko zapomnisz o cenie paneli – z pomocą kalkulatora, obliczysz, ile zaoszczędzisz, samodzielnie produkując prąd.

Miesięczny rachunek za prąd
0
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
1 zł
1 500 zł

wielkość instalacji

0.00 kWp
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!

roczna produkcja

0 kWh
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!

oszczędność przez 25 lat

0
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!

<h3 style=”text-align: left;”>Jesteśmy z tobą na każdym etapie!</h3>

Od pierwszej chwili współpracy pracujemy na Twoją korzyść kompleksowa oferta zapewnia Ci bezpieczeństwo, komfort i pewność, że na Twojej drodze do posiadania własnej elektrowni słonecznej towarzyszą Ci eksperci.

<h3 style=”text-align: left;”>Jesteśmy z tobą na każdym etapie!</h3>

Od pierwszej chwili współpracy pracujemy na Twoją korzyść kompleksowa oferta zapewnia Ci bezpieczeństwo, komfort i pewność, że na Twojej drodze do posiadania własnej elektrowni słonecznej towarzyszą Ci eksperci.

Zobacz nasze realizacje

Nowości z naszego bloga

Najnowsze informacje z branży: