fbpx

Maksymalna wydajność, wysoka jakość instalacji, przedłużona gwarancja i kompleksowa obsługa.

Unima Energia to jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży OZE. Od lat zajmujemy się kompleksowym doradztwem energetycznym. Wprowadzamy na polski rynek innowacyjne, zintegrowane systemy fotowoltaiczne, stawiając na najnowocześniejsze rozwiązania i najwyższą jakość. Tworzymy nowy model energii przyszłości, z którego nasi Klienci mogą korzystać już dziś.

Energia przyszłości.

Unima Energia to już codzienność! Dlaczego?

Ekologicznych i nowoczesnych rozwiązania, poparte profesjonalną ekspertyzą to największa korzyść dla naszych Klientów.

Energia przyszłości.

Unima Energia to już codzienność! Dlaczego?

Ekologiczne i nowoczesne rozwiązania, poparte profesjonalną ekspertyzą to największa korzyść dla naszych Klientów.

Jesteśmy z Tobą na każdym etapie!

Od pierwszej chwili współpracy pracujemy na Twoją korzyść. Kompleksowa oferta zapewnia Ci bezpieczeństwo, komfort i pewność, że na Twojej drodze do posiadania własnej elektrowni słonecznej towarzyszą Ci eksperci.

Jesteśmy z tobą na każdym etapie!

Od pierwszej chwili współpracy pracujemy na Twoją korzyść kompleksowa oferta zapewnia Ci bezpieczeństwo, komfort i pewność, że na Twojej drodze do posiadania własnej elektrowni słonecznej towarzyszą Ci eksperci.

Standard
Unima Care

oznacza naszą troskę o dobro naszych Klientów.

Od pierwszej chwili współpracy pracujemy na Twoją korzyść – kompleksowa oferta zapewnia Ci bezpieczeństwokomfort i pewność, że na Twojej drodze do posiadania własnej elektrowni słonecznej towarzyszą Ci eksperci.

Nasze usługi zostały zestandaryzowane w ścieżkę, która jest maksymalnie bezpieczna i komfortowa dla naszych Klientów – od wsparcia Indywidualnego Doradcy Energetycznego, poprzez profesjonalną procedurę montażu, aż po opiekę Indywidualnego Konsultanta, na którą składa się weryfikacja poprawnego działania instalacji i optymalizacja oszczędności oraz kompleksowa opieka posprzedażowa.

Niezawodność jest naszym standardem
Gwarancja najwyższej jakości
Gwarancja bezpieczeństwa i komfortu

Zobacz nasze realizacje

Nowości z naszego bloga

Najnowsze informacje z branży: