fbpx

Czysta energia?
Z nami to czysty zysk!
Fotowoltaika

Maksymalna
wydajność

Wysoka jakość
instalacji

Przedłużona
Gwarancja

Kompleksowa
obsługa

Energia ze słońca, która zasili Twoją przyszłość!

Unima Energia od lat zajmuje się niezależnym, kompleksowym doradztwem energetycznym oraz sprzedażą ekologicznych rozwiązań obniżających koszty energii elektrycznej.

Przygotowujemy plany inwestycyjne wraz z pełnym wdrożeniem instalacji paneli fotowoltaicznych. Prowadzimy działania optymalizacyjne dostosowane do potrzeb każdego gospodarstwa domowego, a także w obiektach o każdym profilu działalności gospodarczej i rolniczej. Nasz cel to wprowadzanie ekologicznych i nowoczesnych rozwiązań, które dzięki indywidualnemu doborowi, popartemu profesjonalną ekspertyzą są maksymalnie wydajne i przynoszą możliwie największe korzyści i oszczędności finansowe naszym Klientom. Działamy na obszarze całej Polski, oferując profesjonalne doradztwo, indywidualne plany oraz wysoką jakość instalacji fotowoltaicznych.

Masz pytania? Zadzwoń do nas: +48 792 301 302

Odpowiemy na wszystkie i pomożemy wybrać idealną instalację do Twoich potrzeb!

Energia przyszłości –  z Unima Energia to już codzienność! Dlaczego?

W długiej perspektywie ceny energii elektrycznej wciąż wzrastały – i nadal przewiduje się ich wzrost w przyszłości.  Odchodzenie od konwencjonalnych źródeł energii jest nieuniknione, zwłaszcza ze względu na nieocenione korzyści dla środowiska – warto być częścią tej zmiany już teraz!

Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja, dzięki której zapewnisz sobie niezależność energetyczną podczas rosnących cen prądu, a oszczędność zauważysz już na pierwszym rachunku za energię elektryczną.  Wysokiej atrakcyjności instalacji fotowoltaicznych towarzyszą malejące koszty jej zakupu, a dzięki licznym dotacjom i ulgom podatkowym postawienie na nowoczesne rozwiązania staje się dostępne dla każdego.

Panele fotowoltaiczne przekształcają energię słoneczną w prąd, który jest wykorzystywany do zasilenia wszystkich urządzeń elektrycznych w Twoim domu, firmie czy gospodarstwie. Fotowoltaika jest niewątpliwie najczystszą formą wytwarzania energii, a dzięki naszym usługom energia słoneczna to najprostsza i najbardziej opłacalna energia do uzyskania. Dzięki zdobywanym przez nas dofinansowaniom i dotacjom już na początku współpracy z naszymi Klientami, cena zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznych jest wyjątkowo atrakcyjna dla naszych Klientów.

Fotowoltaika to wyjątkowo niezawodne rozwiązanie, bowiem stosowane przez nas panele charakteryzuje doskonała wydajność oraz bezawaryjność, dlatego ich montaż jest bardzo opłacalny.

Warto wiedzieć więcej. Zobacz jak pracujemy!

Sprawdź korzyści, jakie daje nasza kompleksowa oferta i wysoka jakość stosowanych technologii – z nami fotowoltaika to inwestycja na długie lata!

  • Jesteśmy z Tobą na każdym etapie – od formalności do samego montażu – dbamy o to, żeby cały proces był bezpieczny, komfortowy i przejrzysty, a moc i rodzaj instalacji doskonale dopasowana do Twoich potrzeb!
  • Sprawdź jak pracujemy, czyli 6 kroków do posiadania własnej elektrowni!
  • Dowiedz się więcej o stosowanych przez nas technologiach – sprawdź jakość naszych modułów i paneli fotowoltaicznych!