Sprawdź co możemy
dla Ciebie zrobić

heat-pump

Pompy ciepła

solar-panel

Fotowoltaika

charging-station1

Elektromobilność

battery-unima

Magazyny energii

O programie

Program "Moje Ciepło" jest inicjatywą skierowaną do indywidualnych inwestorów (osób fizycznych), którzy pragną myśleć przyszłościowo zarówno z perspektywy ekologii, jak i ekonomii.

Głównym celem programu jest wsparcie zakupu i montażu pomp ciepła dla nowo budowanych budynków jednorodzinnych. Dzięki temu chce się przyczynić do ograniczenia niskiej emisji powstającej w wyniku ogrzewania domów jednorodzinnych przez nieefektywne źródła ciepła wykorzystujące paliwa kopalne.

Dodatkowo program ma na celu zwiększenie udziału odnawialnych źródeł energii w finalnym zużyciu energii.

Pomożemy w uzyskaniu dotacji →

Tyle możesz zyskać!

 

RODZAJ POMOMY CIEPŁA TYP PROCENTOWY UDZIAŁ W KOSZTACH KWALIFIKOWANYCH PROCENTOWY UDZIAŁ W KOSZTACH KWALIFIKOWANYCH DLA OSÓB FIZYCZNYCH POSIADAJĄCYCH KARTĘ DUŻEJ RODZINY NIE WIĘCEJ NIŻ (ZŁ)
gruntowe x do 30% do 45% 21 000
powietrzne typu powietrze-powietrze w systemie centralnym do 30% do 45% 7 000
powietrzne typu powietrze-woda do 30% do 45% 7 000

Wysokość dopłat do fotowoltaiki:

  • Beneficjentowi, który złożył zawiadomienie o zakończeniu budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego nie wcześniej niż 01.01.2021 r. lub złożył wniosek o wydanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie nie wcześniej niż 01.01.2021 r.
  • Program realizowany jest przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
  • Wniosek można złożyć po zamontowaniu i uruchomieniu pompy ciepła, potwierdzając ten fakt kartą uruchomienia i fakturą od wykonawcy za zakup i montaż urządzenia grzewczego.
  • Budynek może być w trakcie budowy lub oddany do użytkowania

Moje Ciepło” nie wyklucza możliwości otrzymania dotacji w ramach programu „Czyste powietrze” na wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła.

Pomożemy Ci w uzyskaniu dotacji!

Korzyści dla Ciebie i dla środowiska

Nie jesteś pewien, czy masz szansę na dotację? Zadzwoń do nas! Pomoże Ci określić, czy spełniasz kryteria i doradzimy, który program będzie dla Ciebie najbardziej korzystny.
energy-class
Oszczędności energetyczne
Korzystanie z fotowoltaiki, magazynów energii, pomp ciepła i ekologiczny styl życia przyczyniają się do znacznych oszczędności finansowych przy rachunkach za energię.
relax1
Wygoda i komfort
Nie musisz martwić się formalnościami związanymi z aplikowaniem o dofinansowanie. Nasz zespół ekspertów pomoże Ci w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności i złoży wniosek w Twoim imieniu.