fbpx

Magazyny energii | dla domu Optymalne wykorzystanie energii słonecznej w Twoim domu! Dowiedz się więcej Decydując się na instalację fotowoltaiczną możesz wejść na wyższy poziom niezależności i wykorzystywania energii słonecznej.

Produkcja energii i jej zużycie nie zawsze pokrywają się w czasie. Inteligentne urządzenie do magazynowania energii pozwala korzystać z energii słonecznej w pochmurne dni, w czasie przerw w dostawach oraz nocą.

Magazyny energii pozwalają niwelować straty w pozyskiwaniu energii słonecznej. To nie tylko bardziej optymalne rozwiązania dla Twoich finansów, ale także dla środowiska!
Magazyny energii BYD Premium
byd-battery

Zalety magazynów BYD Battery Premium

  • doskonale sprawdzą się w trybie awaryjnym, jak i w instalacji off-grid
  • bardzo wysoka wydajność (96%)
  • bezkobaltowy akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy (LFP): maksymalne bezpieczeństwo, cykl życia i moc
  • najwyższe standardy bezpieczeństwa
  • kompatybilne z jednofazowymi oraz trójfazowymi falownikami wysokonapięciowymi
  • opatentowany system łączenia modułów baterii nie wymagający okablowania
  • odrębne moduły, montaż Plug&Play

Jedno urządzenie wiele możliwości!

unima-byd-11

wielkość od 4,0 kWh do nawet 24, kWh

unima-byd-12

10 – letnia gwarancja producenta

unima-byd-13

system backup – zasilanie domu w czasie przerw w dostawie prądu

unima-byd-14

trwałość ponad 6000 cykli ładowania = ok. 25 lat

unima-byd-3

Jak działa system magazynowania energii elektrycznej?

System fotowoltaiczny połączony z systemem magazynowania pozwala rozwiązać problem braku synchronizacji produkcji energii i jej zużycia. System produkuje najwięcej prądu w ciągu dnia – kiedy nie ma Cię w domu i nie potrzebujesz energii.

Magazyn energii przechowuje wytworzoną energię do późniejszego wykorzystania. Umożliwia to wytwarzanie i wykorzystywanie czystej energii elektrycznej po cenie znacznie niższej od zwykłej ceny energii elektrycznej. Zapewni też bezpieczeństwo energetyczne w Twoim domu przed przerwą w dostawie prądu.

Zawansowany technologicznie system magazynowania energii Unima Energia, pozwala pokryć około 75 procent rocznego zapotrzebowania na energię elektryczną. Zapewnia też maksymalną niezależność od konwencjonalnego dostawcy energii.

Slide Energia słoneczna w pochmurne dni! Slide Energia ze słońca również nocą Slide Stały dostęp do energii

Postaw na jakość!

Wybierz Magazyny Energii od Unima Energia

EKOLOGIA

Główna ideą fotowoltaiki jest pozyskiwanie energii w sposób przyjazny dla środowiska. Dzięki magazynom energii jeszcze bardziej chronisz swoją planetę. Nocą i w pochmurne dni korzystasz z prądu zmagazynowanego wcześniej.

BEZPIECZEŃSTWO

115 minut – tyle średnio w ciągu roku trwają awarie zasilania. Możesz zabezpieczyć stałość dostawy energii.

NIEZALEŻNOŚĆ

Decydując się na magazyn energii z Unima Energia stajesz się jeszcze bardziej niezależny od dostawcy energii. Problemy z podwyżkami cen energii, spadki napięci w sieci, braki prądu już Ciebie nie dotyczą.

Stacjonarny system akumulatorów BYD współpracujący z systemami fotowoltaicznymi przeznaczony jest do użytku domowego. Ten system magazynowania energii bazuje na akumulatorach litowo-jonowych wysokiego napięcia z modułem sterującym. Może pracować w trybie on-grid i off-grid z kompatybilnymi falownikami i być instalowany w pomieszczeniach lub na zewnątrz budynków.

Wysoka wydajność

extend

Łatwa rozbudowa

modular

Łatwa instalacja

parallel

Elastyczna konfiguracja

Optymalne wykorzystanie słońca.

Niestety produkcja energii  i jej wykorzystywanie nie są zsynchronizowane. Najwięcej energii jest produkowane przez panele w godzinach, w których jesteśmy w pracy. Magazyny Energi BYD pozwalają na optymalne wykorzystanie energii słońca 24 godziny na dobę.

Zyskuj z Unima Energia!

Decydując się na instalację fotowoltaiczną stawiasz na nowoczesne, ekologiczne rozwiązanie, które czyni Ziemię miejscem nie tylko lepszym dla nas, ale i dla przyszłych pokoleń. Podjąłeś decyzję o inwestycji w fotowoltaikę? Gratulacje – to najlepszy moment, bo lista korzyści jest naprawdę długa, a odchodzenie od konwencjonalnych źródeł energii – nieuniknione.

Slide Oszczędność Wybierz niskie rachunki za prąd.
Koszt inwestycji w instalację fotowoltaiczną zwraca się już po 8 latach. Przestaniesz analizować energooszczędność sprzętu AGD i atrakcyjność taryfy nocnej. Korzystając z naszego kalkulatora fotowoltaicznego oblicz, ile dokładnie oszczędzisz w przypadku Twojej inwestycji.
Slide Gwarancja Wysoka jakość paneli fotowoltaicznych gwarantuje bardzo długi okres użytkowania, nawet do 40 lat.
Unima Energia oferuje instalacje PV najwyższej klasy które łączą wydajność z niezawodnością. Profesjonalny projekt, montaż i dobór mocy instalacji gwarantują najlepsze wykorzystanie energii słonecznej.
Slide Bezpieczeństwo Instalacje fotowoltaiczne są gwarancją niewyczerpanego dostępu do energii elektrycznej.
Europa odchodzi od tradycyjnych źródeł prądu, jakim są paliwa kopalne, które w niedalekiej przyszłości się wyczerpią. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo energetyczne i poznaj korzyści, jakie zapewnia fotowoltaika.
Slide Dotacje i finansowanie Sięgnij po potencjał - wystarczy ubiegać się o dofinansowanie do fotowoltaiki.
Panele solarne są w zasięgu Twoich możliwości bardziej niż kiedykolwiek. Skorzystaj z programów wspierających montaż paneli fotowoltaicznych takich, jak Mój Prąd, Czyste Powietrze czy ulga termomodernizacyjna.
Slide Niezależność Energia fotowoltaiczna zapewni Ci niezależność od zewnętrznych dostawców prądu.
Wyprodukowane nadwyżki możesz wykorzystać w nocy lub w okresach mniejszego pozyskiwania energii. Co więcej, sama instalacja jest niemal bezobsługowa.

Policz ile zyskasz

Uniezależnij się od poprzedniego dostawcy energii elektrycznej i stań się częścią nowego ruchu – z firmą Unima Energia, dostawcą energii przyszłości. Wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do czystej i niedrogiej energii.

Sprawdź, jak opłacalna jest instalacja fotowoltaiczna dla Twojego domu. Niech liczby mówią same za siebie – policz z pomocą kalkulatora, ile zaoszczędzisz, samodzielnie produkując prąd!

Miesięczny rachunek za prąd
0
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
1 zł
1 500 zł

wielkość instalacji

0.00 kWp
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!

roczna produkcja

0 kWh
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!

oszczędność przez 25 lat

0
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!

Jesteśmy z tobą na każdym etapie!

Od pierwszej chwili współpracy pracujemy na Twoją korzyść kompleksowa oferta zapewnia Ci bezpieczeństwo, komfort i pewność, że na Twojej drodze do posiadania własnej elektrowni słonecznej towarzyszą Ci eksperci.

Jesteśmy z tobą na każdym etapie!

Od pierwszej chwili współpracy pracujemy na Twoją korzyść kompleksowa oferta zapewnia Ci bezpieczeństwo, komfort i pewność, że na Twojej drodze do posiadania własnej elektrowni słonecznej towarzyszą Ci eksperci.

Zobacz nasze realizacje

Nowości z naszego bloga

Najnowsze informacje z branży: