fbpx

Magazyny energii | dla firm Gwarancja energii dla Twojej firmy! Dowiedz się więcej Jesteś właścicielem firmy? Idź z duchem czasu i zobacz, jaką niezależność i komfort daje wykorzystywanie energii słonecznej.

Nasze rozwiązania pozwalają na efektywne czerpanie ze słońca dzięki inteligentnemu urządzeniu do magazynowania energii. Dzięki temu Twoja firma może cieszyć się bezpieczeństwem energetycznym nawet w przypadku pochmurnych dni, przerw w dostawach czy też nocy.

W ten sposób magazyny wspierają nie tylko bilans Twojej firmy, ale też środowisko.
Magazyny energii BYD Premium
byd-battery

Zalety magazynów BYD Battery Premium

  • Doskonale sprawdzi się w trybie awaryjnym, jak i w instalacji off-grid
  • Bardzo wysoka wydajność (96%)
  • Bezkobaltowy akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy (LFP): maksymalne bezpieczeństwo, cykl życia i moc
  • Najwyższe standardy bezpieczeństwa
  • Kompatybilny z jednofazowymi oraz trójfazowymi falownikami wysokonapięciowymi
  • Opatentowany system łączenia modułów baterii nie wymagający okablowania
  • Odrębne moduły, montaż Plug&Play

Jedno urządzenie wiele możliwości!

unima-byd-11

wielkość od 4,0 kWh do nawet 24, kWh

unima-byd-12

10 – letnia gwarancja producenta

unima-byd-13

system backup – zasilanie w czasie przerw w dostawie prądu

unima-byd-14

trwałość ponad 6000 cykli ładowania = ok. 25 lat

unima-byd-3

Jak działa system magazynowania energii elektrycznej?

Dzięki połączeniu systemu fotowoltaicznego z systemem magazynowania możesz całkowicie rozwiązać wyzwanie w postaci synchronizacji produkcji energii i jej zużycia! Jak to funkcjonuje?

System fotowoltaiczny produkuje najiwęcej energii w ciągu dnia. Z kolei magazyn energii przechowuje tę energię na czas potencjalnych przerw w dostawie czy też pochmurne dni. Co więcej, dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujesz gwarancję napędzania swojej firmy czystą energią po znacznie niższej cenie niż ta tradycyjna!

Nasz zaawansowany system magazynowania Unima Energia ma moc, by pokryć ok. 75% rocznwego zapotrzebowania na energię. A to wszystko w komforcie niezależności od konwencjonalnych dostawców energii.

Twój biznes staje się bardziej samowystarczalny i funcjonuje w zgodzie ze środowiskiem.

Slide Energia słoneczna w pochmurne dni! Slide Energia ze słońca również nocą Slide Stały dostęp do energii

Postaw na jakość!

Wybierz Magazyny Energii od Unima Energia

EKOLOGIA

Główna ideą fotowoltaiki jest pozyskiwanie energii w sposób przyjazny dla środowiska. Dzięki magazynom energii jeszcze bardziej chronisz swoją planetę. Nocą i w pochmurne dni korzystasz z prądu zmagazynowanego wcześniej.

BEZPIECZEŃSTWO

115 minut – tyle średnio w ciągu roku trwają awarie zasilania. Możesz zabezpieczyć stałość dostawy energii.

NIEZALEŻNOŚĆ

Decydując się na magazyn energii z Unima Energia stajesz się jeszcze bardziej niezależny od dostawcy energii. Problemy z podwyżkami cen energii, spadki napięci w sieci, braki prądu już Ciebie nie dotyczą.

Stacjonarny system akumulatorów BYD współpracujący z systemami fotowoltaicznymi przeznaczony jest do użytku domowego i na potrzeby firm. Ten system magazynowania energii bazuje na akumulatorach litowo-jonowych wysokiego napięcia z modułem sterującym. Może pracować w trybie on-grid i off-grid z kompatybilnymi falownikami i być instalowany w pomieszczeniach lub na zewnątrz budynków.

Wysoka wydajność

extend

Łatwa rozbudowa

modular

Łatwa instalacja

parallel

Elastyczna konfiguracja

Optymalne wykorzystanie słońca.

Niestety produkcja energii  i jej wykorzystywanie nie są zsynchronizowane. Najwięcej energii jest produkowane przez panele w godzinach, w których jesteśmy w pracy. Magazyny Energi BYD pozwalają na optymalne wykorzystanie energii słońca 24 godziny na dobę.

Zyskuj z Unima Energia!

Decydując się na instalację fotowoltaiczną stawiasz na nowoczesne, ekologiczne rozwiązanie, które czyni Ziemię miejscem nie tylko lepszym dla nas, ale i dla przyszłych pokoleń. Podjąłeś decyzję o inwestycji w fotowoltaikę? Gratulacje – to najlepszy moment, bo lista korzyści jest naprawdę długa, a odchodzenie od konwencjonalnych źródeł energii – nieuniknione.

Slide Oszczędność Wybierz niskie rachunki za prąd.
Koszt inwestycji w instalację fotowoltaiczną zwraca się już po 8 latach. Przestaniesz analizować energooszczędność sprzętu AGD i atrakcyjność taryfy nocnej. Korzystając z naszego kalkulatora fotowoltaicznego oblicz, ile dokładnie oszczędzisz w przypadku Twojej inwestycji.
Slide Gwarancja Wysoka jakość paneli fotowoltaicznych gwarantuje bardzo długi okres użytkowania, nawet do 40 lat.
Unima Energia oferuje instalacje PV najwyższej klasy które łączą wydajność z niezawodnością. Profesjonalny projekt, montaż i dobór mocy instalacji gwarantują najlepsze wykorzystanie energii słonecznej.
Slide Bezpieczeństwo Instalacje fotowoltaiczne są gwarancją niewyczerpanego dostępu do energii elektrycznej.
Europa odchodzi od tradycyjnych źródeł prądu, jakim są paliwa kopalne, które w niedalekiej przyszłości się wyczerpią. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo energetyczne i poznaj korzyści, jakie zapewnia fotowoltaika.
Slide Dotacje i finansowanie Sięgnij po potencjał - wystarczy ubiegać się o dofinansowanie do fotowoltaiki.
Panele solarne są w zasięgu Twoich możliwości bardziej niż kiedykolwiek. Skorzystaj z programów wspierających montaż paneli fotowoltaicznych takich, jak Mój Prąd, Czyste Powietrze czy ulga termomodernizacyjna.
Slide Niezależność Energia fotowoltaiczna zapewni Ci niezależność od zewnętrznych dostawców prądu.
Wyprodukowane nadwyżki możesz wykorzystać w nocy lub w okresach mniejszego pozyskiwania energii. Co więcej, sama instalacja jest niemal bezobsługowa.

Policz ile zyskasz

Uniezależnij się od poprzedniego dostawcy energii elektrycznej i stań się częścią nowego ruchu – z firmą Unima Energia, dostawcą energii przyszłości. Wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do czystej i niedrogiej energii.

Sprawdź, jak opłacalna jest instalacja fotowoltaiczna dla Twojego domu, firmy lub gospodarstwa. Szybko zapomnisz o cenie paneli – z pomocą kalkulatora, obliczysz, ile zaoszczędzisz, samodzielnie produkując prąd.

Miesięczny rachunek za prąd
0
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
1 zł
1 500 zł

wielkość instalacji

0.00 kWp
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!

roczna produkcja

0 kWh
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!

oszczędność przez 25 lat

0
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!

<h3 style=”text-align: left;”>Jesteśmy z tobą na każdym etapie!</h3>

Od pierwszej chwili współpracy pracujemy na Twoją korzyść kompleksowa oferta zapewnia Ci bezpieczeństwo, komfort i pewność, że na Twojej drodze do posiadania własnej elektrowni słonecznej towarzyszą Ci eksperci.

<h3 style=”text-align: left;”>Jesteśmy z tobą na każdym etapie!</h3>

Od pierwszej chwili współpracy pracujemy na Twoją korzyść kompleksowa oferta zapewnia Ci bezpieczeństwo, komfort i pewność, że na Twojej drodze do posiadania własnej elektrowni słonecznej towarzyszą Ci eksperci.

Zobacz nasze realizacje

Nowości z naszego bloga

Najnowsze informacje z branży: