fbpx

byd-battery

Zalety magazynów BYD Battery Premium

  • doskonale sprawdzą się w trybie awaryjnym, jak i w instalacji off-grid
  • bardzo wysoka wydajność (96%)
  • bezkobaltowy akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy (LFP): maksymalne bezpieczeństwo, cykl życia i moc
  • najwyższe standardy bezpieczeństwa
  • kompatybilne z jednofazowymi oraz trójfazowymi falownikami wysokonapięciowymi
  • opatentowany system łączenia modułów baterii nie wymagający okablowania
  • odrębne moduły, montaż Plug&Play

Jedno urządzenie wiele możliwości!

unima-byd-11

wielkość od 4,0 kWh do nawet 24, kWh

unima-byd-12

10 – letnia gwarancja producenta

unima-byd-13

system backup – zasilanie w czasie przerw w dostawie prądu

unima-byd-14

trwałość ponad 6000 cykli ładowania = ok. 25 lat

unima-byd-3

Jak działa system magazynowania energii elektrycznej?

System magazynowania Unima Energia pozwala pokryć ok. 75% rocznego zapotrzebowania na energię, dzięki czemu zyskasz maksymalną niezależność od konwencjonalnych dostawców! 

Połączenie systemu fotowoltaicznego oraz systemu magazynowania to kombinacja, która eliminuje ryzyko niedoborów energii i zapewnia optymalny jej rozkład.

Energia produkowana przez system fotowoltaiczny jest magazynowana, a przechowane nadwyżki mogą być wykorzystywane w sytuacjach niewystarczającego nasłonecznienia, np. wieczorami, nocami czy w pochmurne dni.

Tym samym uniezależniasz się nie tylko od zewnętrznych dostawców, ale też kaprysów pogody, a przy tym redukujesz koszty i działasz w zgodzie z naturą.

Postaw na jakość!

Wybierz Magazyny Energii od Unima Energia

EKOLOGIA

Główna ideą fotowoltaiki jest pozyskiwanie energii w sposób przyjazny dla środowiska. Dzięki magazynom energii jeszcze bardziej chronisz swoją planetę. Nocą i w pochmurne dni korzystasz z prądu zmagazynowanego wcześniej.

BEZPIECZEŃSTWO

115 minut – tyle średnio w ciągu roku trwają awarie zasilania. Możesz zabezpieczyć stałość dostawy energii.

NIEZALEŻNOŚĆ

Decydując się na magazyn energii z Unima Energia stajesz się jeszcze bardziej niezależny od dostawcy energii. Problemy z podwyżkami cen energii, spadki napięci w sieci, braki prądu już Ciebie nie dotyczą.

Stacjonarny system akumulatorów BYD współpracujący z systemami fotowoltaicznymi przeznaczony jest do użytku domowego i na potrzeby firm. Ten system magazynowania energii bazuje na akumulatorach litowo-jonowych wysokiego napięcia z modułem sterującym. Może pracować w trybie on-grid i off-grid z kompatybilnymi falownikami i być instalowany w pomieszczeniach lub na zewnątrz budynków.

Wysoka wydajność

extend

Łatwa rozbudowa

modular

Łatwa instalacja

parallel

Elastyczna konfiguracja

Optymalne wykorzystanie słońca.

Niestety produkcja energii  i jej wykorzystywanie nie są zsynchronizowane. Najwięcej energii jest produkowane przez panele w godzinach, w których jesteśmy w pracy. Magazyny Energi BYD pozwalają na optymalne wykorzystanie energii słońca 24 godziny na dobę.

Zyskuj z Unima Energia!

Decydując się na instalację fotowoltaiczną stawiasz na nowoczesne, ekologiczne rozwiązanie, które czyni Ziemię miejscem nie tylko lepszym dla nas, ale i dla przyszłych pokoleń. Podjąłeś decyzję o inwestycji w fotowoltaikę? Gratulacje – to najlepszy moment, bo lista korzyści jest naprawdę długa, a odchodzenie od konwencjonalnych źródeł energii – nieuniknione.

Policz ile zyskasz

Uniezależnij się od poprzedniego dostawcy energii elektrycznej i stań się częścią nowego ruchu – z firmą Unima Energia, dostawcą energii przyszłości. Wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do czystej i niedrogiej energii.

Sprawdź, jak opłacalna jest instalacja fotowoltaiczna dla Twojego domu, firmy lub gospodarstwa. Szybko zapomnisz o cenie paneli – z pomocą kalkulatora, obliczysz, ile zaoszczędzisz, samodzielnie produkując prąd.

Miesięczny rachunek za prąd
0
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
1 zł
1 500 zł

wielkość instalacji

0.00 kWp
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!

roczna produkcja

0 kWh
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!

oszczędność przez 25 lat

0
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!

Jesteśmy z tobą na każdym etapie!

Od pierwszej chwili współpracy pracujemy na Twoją korzyść kompleksowa oferta zapewnia Ci bezpieczeństwo, komfort i pewność, że na Twojej drodze do posiadania własnej elektrowni słonecznej towarzyszą Ci eksperci.

Jesteśmy z tobą na każdym etapie!

Od pierwszej chwili współpracy pracujemy na Twoją korzyść kompleksowa oferta zapewnia Ci bezpieczeństwo, komfort i pewność, że na Twojej drodze do posiadania własnej elektrowni słonecznej towarzyszą Ci eksperci.

Zobacz nasze realizacje

Nowości z naszego bloga

Najnowsze informacje z branży: