fbpx

Zielona energia – tanie kredytowanie

Oprócz licznych dopłat, ulg i dotacji, przyszli nabywcy instalacji fotowoltaicznych mogą skorzystać z atrakcyjnych ofert kredytowania – na rynku coraz więcej instytucji oferuje kredyty dedykowane stricte zielonej energii!

Twój Doradca Unima Energia przygotuje dla Ciebie najbardziej aktualne i korzystne oferty wszystkich instytucji – tak abyś mógł cieszyć się wygodą i wybrać wśród ofert najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb i możliwości.

Dowiedz się więcej od Twojego Doradcy Unima Energia!:

+48 792 301 302

Odpowiemy na wszystkie i pomożemy wybrać idealną instalację do Twoich potrzeb!

Zapraszamy do kontaktu

Jeden z naszych konsultantów oddzwoni do Ciebie najszybciej jak to możliwe

Imię i nazwisko
Podaj imię i nazwisko
Podaj adres e-mail
Podaj adres e-mail
Podaj numer telefonu
Podaj numer telefonu
Jestem zainteresowany ofertą. Proszę o kontakt.
Field is required!
Zapoznaj się
dodatkowe informacja o ochronie danych osobowych

Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania podstawowych danych osobowych w postaci Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego – są to dane, które pozwolą nam odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoje pytanie.


Warto wiedzieć, że:

  • Administratorem podanych danych osobowych stanie się Unima Energia Sp. z o.o. Sp. z siedzibą w Opolu, przy ul. Ozimskiej 48.

  • Możesz się z nami skontaktować dzwoniąc na podany na stronie numer telefonu.

  • W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych – wystarczy, że nas o tym poinformujesz.

  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko do momentu zrealizowania celu –złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie.

  • Dbamy o Twoje dane osobowe, informujemy iż mogą one zostać przekazane podmiotom z którymi zawarliśmy umowy powierzenia przetwarzania. Dane mogą być przekazane jedynie w celu realizacji usługi o którą Państwo występują.

  • Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, możesz skorzystać z prawa do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Musisz wyrazić zgodę.
Musisz wyrazić zgodę.