fbpx

Ruszamy do przodu z elektromobilnością!

 

Przyszłość staje się rzeczywistością, a my już jesteśmy na nią gotowi. Rozszerzamy naszą ofertę, aby na te zmiany przygotować także Ciebie.

Świat pędzi naprzód i jedno jest pewne – wkrótce samochody elektryczne zastąpią te spalinowe. Nasz system fotowoltaiczny rozbudowaliśmy o inteligentne stacje ładowania samochodów elektrycznych o najwyższej mocy, które mogą być montowane zarówno w domach, jak i w firmach.

 

  • Kompatybilne z każdą naszą instalacją fotowoltaiczną
  • Stacje ładowania samochodów elektrycznych zintegrowana z magazynem energii
  • Mogą być montowane w domu lub w firmach

 

Fotowoltaiczna domowa stacja ładowania samochodu elektrycznego

Instalacja fotowoltaiczna to ekologiczny i ekonomiczny sposób na pozyskanie energii dla domu lub firmy. Może ona jednak posłużyć również do innych celów, takich jak zasilanie samochodu elektrycznego lub hybrydowego. W takim wypadku zastosowanie znajdzie wiata fotowoltaiczna, wyposażoną w klasyczną stację ładowania pojazdów.

W 100% czysta elektromobilność

To nowoczesne rozwiązanie pozwoli również na zabezpieczenie pojazdu przed śniegiem i deszczem, a także chroni nadwozie przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego. Zaletą wiaty solarnej jest gwarancja niezależności od dostawców prądu, co wiąże się z zabezpieczeniem przed wciąż rosnącymi cenami energii elektrycznej. Zastosowanie carportów fotowoltaicznych wiąże się z szeregiem znaczących korzyści!