fbpx

Zamień energię
w źródło oszczędności!
dla Rolników

Unima Solar – dla Rolnictwa

Energia, która zasila Twoje gospodarstwo przez cały rok!

Fotowoltaika to nowoczesne rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej rolników, hodowców i gospodarstw rolnych. Panele fotowoltaiczne wytwarzają energię elektryczną, z której Twoje gospodarstwo może korzystać cały rok!

Prąd wytwarzany z promieni słonecznych zużywany jest na bieżące potrzeby, a produkowane nadwyżki są magazynowane w sieci energetycznej. Zgromadzone nadwyżki energii wrócą do Twojego gospodarstwa wieczorami oraz zimą, kiedy dzień jest krótszy, a produkcja drastycznie spada.

Bezpieczeństwo i niezależność dla Twojego gospodarstwa

Instalacja fotowoltaiczna to doskonałe zabezpieczenie przed wzrostem cen energii elektrycznej. Oprócz powstrzymania ewentualnych strat spowodowanych niedoborem prądu, wytwarzanie energii na potrzeby własnego gospodarstwa to efektywna minimalizacja kosztów.

Dobra Energia w Twoim gospodarstwie.

Co zyskujesz wybierając Unima Energia?

Od pierwszej chwili pracujemy na Twoją korzyść – kompleksowa oferta zapewnia Ci bezpieczeństwo, komfort i pewność, że na Twojej drodze do posiadania własnej elektrowni słonecznej towarzyszą Ci eksperci. Wprowadziliśmy standard Unima Care, który zapewnia Ci wsparcie na każdym etapie, realizację wszystkich formalności i kompleksową opiekę posprzedażową.

Fotowoltaika – oszczędzaj i zarabiaj!

Szybki zwrot z inwestycji i mniejsze koszty prowadzenia działalności

Unima Care – Kompleksowe finansowanie i pozyskanie dotacji oraz Gwarancja i Opieka Posprzedażowa

Zabezpieczenie przed wzrostem cen energii i niezależność.

Czy wiesz, że…

  • Instalacja fotowoltaiczna dla rolnika jest o 25% tańsza! Rozliczasz się z podatku rolnego? Zgodnie z prawem możesz odliczyć 25% wartości inwestycji w Twoją instalację! (art. 13 Ustawy o podatku rolnym 2017 (Dz.U. 2016, poz. 617)
  • Kwota ulgi inwestycyjnej, która nie została wykorzystana przez podatnika przechodzi na jego następców i może zostać rozliczona w ciągu 15 lat od zakończenia inwestycji.
  • Prąd to bardzo często aż 20% całkowitych kosztów ponoszonych przez gospodarstwo rolne.
  • “AgroEnergia” to nowy program, dzięki któremu prowadzący gospodarstwo rolne mogą starać się o dotację lub pożyczkę z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Budżet programu „AgroEnergia” opiewa na 200 milionów złotych. Budżet ten podzielony jest na dwie części, 120 mln zł będą stanowiły pożyczki, a 80 mln zł zostanie przeznaczone na wsparcie bezzwrotne, czyli dotacje.

 

Dowiedz się więcej od swojego Doradcy Unima Energia:
+48 792 301 302

Odpowiemy na wszystkie pytani i pomożemy wybrać idealną instalację do Twoich potrzeb!