fbpx

Slide Możesz obniżyć swoje rachunki za prąd o 90%! Fotowoltaika | dla domu Postaw na czystą energię. Siła słońca w Twoim domu! Dowiedz się więcej Z Unima Energia możesz obniżyć rachunki za prąd o 90%. Instalacja fotowoltaiczna to realne oszczędności, które zauważysz już przy pierwszym rachunku za energię elektryczną.

Sięgnij po nowoczesne rozwiązanie, które gwarantuje najczystszą, ekologiczną energię! Ciesz się własną, domową elektrownią, która czerpie energię ze słońca przynosząc codziennie oszczędności Twojej rodzinie.

Dobra energia w twoim domu.

Naszym standardem jest niezawodność – dlatego w zakresie obsługi Klienta stawiamy poprzeczkę coraz wyżej.

Energia ze słońca w twoim domu.

Zyskuj wybierając Unima Energia!
Indywidualny doradca

Szukasz skutecznego sposobu na redukcję kosztów? Spotkaj się z naszym doradcą, który stworzy dla Ciebie projekt instalacji fotowoltaicznej dopasowanej idealnie dla potrzeb Twojego domu:

 • wsparcie indywidualnego doradcy,
 • pomoc w przygotowaniu dokumentacji,
 • nadzór i terminowy montaż,
 • opieka posprzedażowa Unima Care.
Najwyższa jakość

Standard Unima Care to maksymalne bezpieczeństwo i komfort dla naszych Klientów: od wsparcia Indywidualnego Doradcy Energetycznego, poprzez profesjonalną procedurę montażu, aż po opiekę Indywidualnego Konsultanta czy ubezpieczenie instalacji lub domu.

Zapewniamy:

 • nowoczesne produktyczołowych producentów,
 • najdłuższą gwarancjęna instalację,
 • gwarancję na montaż,
 • ubezpieczenie instalacji przez partnera strategicznego PZU S.A.

Policz ile zyskasz

Uniezależnij się od poprzedniego dostawcy energii elektrycznej i stań się częścią nowego ruchu – z firmą Unima Energia, dostawcą energii przyszłości. Wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do czystej i niedrogiej energii.

Sprawdź, jak opłacalna jest instalacja fotowoltaiczna dla Twojego domu. Niech liczby mówią same za siebie – policz z pomocą kalkulatora, ile zaoszczędzisz, samodzielnie produkując prąd!

Miesięczny rachunek za prąd
0
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
1 zł
1 500 zł

wielkość instalacji

0.00 kWp
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!

roczna produkcja

0 kWh
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!

oszczędność przez 25 lat

0
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!

Dla Domu

Fotowoltaika – rozwiązanie przyszłości

Jak to działa?

Godzina 6:40 Twoja instalacja fotowoltaiczna zaczyna działać już o wschodzie słońca. Od świtu produkuje energię elektryczną, która pozwoli na przygotowanie np. porannej kawy oraz niezawodne działanie Twoich domowych sprzętów.

Godzina 11:15 W ciągu dnia Twoja instalacja fotowoltaiczna działa najsprawniej! Produkuje nawet nadwyżki energii, które wrócą do Ciebie zawsze, kiedy będziesz ich potrzebować!

Godzina 18:18 Po zachodzie słońca Twoje panele fotowoltaiczne nie produkują już energii. Teraz bezpłatnie czerpiesz ze skumulowanych nadwyżek, które Twoja instalacja oddała do sieci.

Czy wiesz, że…

 • Możesz skorzystać z ulgi podatkowej aż przez 6 lat do 53.000 zł na fotowoltaikę dla osób fizycznych? O szczegóły zapytaj Twojego Indywidualnego Doradcy Unima Energia!
 • Panele fotowoltaiczne, bez względu na ich moc, zawsze pracują bezgłośnie – będziesz się cieszyć ciszą i darmową energią ze słońca!
 • Zestaw fotowoltaiczny może być przyłączony do każdej instalacji elektrycznej budynku.
 • Fotowoltaika efektywnie działa również zimą i w mniej nasłonecznione dni

Dowiedz się więcej od swojego Doradcy Unima Energia:

+48 792 301 302

Odpowiemy na wszystkie pytania i dobierzemy idealną instalację do Twoich potrzeb!

Nowości z naszego bloga

Najnowsze informacje z branży:

Zobacz nasze realizacje