fbpx

Dobra energia
w Twojej firmie
dla Biznesu

Unima Solar – dobra energia w biznesie!

Obniż koszty, postaw na niezależność i zbuduj korzystny wizerunek Twojego przedsiębiorstwa!

Inwestycja w fotowoltaikę posiada trzy najważniejsze cechy dla każdego przedsiębiorcy – pewność, bezpieczeństwo i gwarancję korzyści. Korzystanie z odnawialnych źródeł energii to także ważny element wizerunku nowoczesnego przedsiębiorstwa, który zostanie doceniony przez partnerów i klientów Twojego biznesu. Fotowoltaika dla biznesu to gwarancja niskich cen prądu, co znacząco obniża koszty każdego przedsiębiorstwa i pozytywnie wpływa na jego konkurencyjność.

Unima Energia zapewni Twojej firmie wsparcie indywidualnego doradcy, który przygotuje pełną dokumentację aplikacyjną  o dofinansowanie, które obejmuje m.in: sporządzenie wniosku o dofinansowanie, opracowanie studium wykonalności, nadzór nad terminowym przygotowaniem i skompletowaniem wszystkich niezbędnych załączników, złożenie kompletu dokumentów do właściwego Organu Udzielającego Dotacji oraz udzielenie odpowiedzi na pytania stawiane przez instytucje. Unima Energia zapewni wszystkie materiały potrzebne do instalacji fotowoltaicznej, a nasi specjaliści wykonają sprawny montaż i podłączenie do sieci.

Dobra Energia w Twojej firmie.

Co zyskujesz wybierając Unima Energia?

Fotowoltaika – oszczędzaj i zarabiaj!

Szybki zwrot z inwestycji i mniejsze koszty prowadzenia działalności

Kompleksowe pozyskanie dotacji

Zabezpieczenie przed wzrostem cen energii i niezależność.

Darmowa energia – dwie drogi zysku

Twoje przedsiębiorstwo może generowany przez panele fotowoltaiczne prąd zużyć na dwa sposoby. Może wykorzystać je na własne, bieżące potrzeby, a po drugie -wyprodukowane nadwyżki prądu możesz sprzedać do sieci elektrycznej. Twoja firma może połączyć oba rozwiązania – oszczędzając i zarabiając!

 

Niezależność i bezpieczeństwo, jakie daje własna energia

Przedsiębiorca, który ma działającą instalację fotowoltaiczną, nie musi martwić się ograniczeniami w zakresie poboru energii narzucanymi przez zakłady energetyczne podczas przeciążenia sieci. Sam produkuje energię, którą zużywa! Oprócz powstrzymania ewentualnych strat spowodowanych niedoborem prądu, przedsiębiorca może jednocześnie zarobić na odsprzedaży energii.

 

Korzystny czas dla przedsiębiorców

Ostatni rok przyniósł korzystne zmiany dla przedsiębiorców – uchwalona przez Sejm nowelizacja ustawy o OZE przewiduje rozszerzenie definicji prosumenta. To możliwość magazynowania nadwyżek wyprodukowanej energii w sieci, a następnie jej odbioru w okresach niższej produkcji. Wytwarzanie energii na własne potrzeby to mniejsze koszty prowadzenia działalności gospodarczej – a to oznacza jeszcze szybszy zwrot inwestycji. Nowe zasady to także proste zasady rozliczenia, bez dodatkowych faktur czy rachunków.

Wyższy standard fotowoltaliki

Unima Care – jesteśmy z Tobą przez długi czas!

Wprowadziliśmy nowy standard – Unima Care. Nasze usługi zostały zestandaryzowane w ścieżkę, która jest maksymalnie bezpieczna i komfortowa dla naszych Klientów – od wsparcia Indywidualnego Doradcy Energetycznego, poprzez profesjonalną procedurę montażu, aż po opiekę Indywidualnego Konsultanta, na którą składa się m.in. weryfikacja poprawnego działania instalacji i optymalizacja oszczędności oraz kompleksowa opieka posprzedażowa.

Zobacz, czym jest Unima Care!

Czy wiesz, że…

  • OZE dla przedsiębiorcy to strzał w dziesiątkę – dzięki nim ma możliwość częściowego uniezależnienia się od dostawców prądu i dyktowanych przez nich cen.
  • Teraz dzięki nowelizacji ustawy o OZE, firmy będą mogły prowadzić własne mikroinstalacje i mogą rozliczyć wprowadzone do sieci nadwyżki nieskonsumowanej energii w systemie opustów.

 

Dowiedz się więcej od swojego Doradcy Unima Energia:
+48 792 301 302

Odpowiemy na wszystkie pytania i dobierzemy idealną instalację do Twoich potrzeb!